טיפול 10000 בנימה אישית

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

מאמרים > טיפול 10000 בנימה אישית

בשבוע האחרון הבלוג חצה את רף 10,000 הכניסות. כמו בכל השגת אבן דרך משמעותית, זהו זמן טוב לעצור לרגע וללמוד ממה שהיה על מנת לשפר הלאה. כחלק מהתהליך, אני רוצה לשתף אתכם בחזון שיש לי לגבי עולם התעסוקה שלנו:
כמעט ואינני מכיר אדם שלא מקדיש את מרבית זמנו בעבודה. לכן, לרמת האיכות ושביעות הרצון שלנו בעבודה יש השפעה עצומה על איכות החיים שלנו בכלל. מרכיב קריטי המשפיע על שביעות הרצון שלנו הוא דמות המנהל: בין אם ישיר או עקיף )כמו בניהול מטריציוני). כלומר, אני משוכנע שככל שהאיכות הניהולית תעלה, כך תעלה שביעות רצון העובדים. אגב, שימו לב שבמרבית המקרים המנהל הוא גם עובד בעצמו, ולנו המנהלים יש אחריות לשביעות רצון אישית שלנו, כמו שאנו דואגים לעובדים שלנו.
מעבר לכך, כנראה שלהיות מנהל מרוצה הוא תנאי הכרחי על מנת לאפשר לעובדים שלנו להיות מרוצים.
וזהו החזון שלי:
יותר ויותר מנהלים מצליחים לשלב בין השגת תוצאות עסקיות מצויינות לבין השגת שביעות רצון העובדים שלהם (ושביעות הרצון האישית של המנהלים עצמם).
אבל איך פועלים להגשמת חזון זה?
ישנן דרכים רבות, והבלוג הוא אחד מהן.
באמצעות הבלוג אני פונה אליכם, מנהלים מסוגים ומדרגים שונים, עם תכנים בגובה העיניים שיעזרו להתמודד עם האתגרים הניהוליים באמצעות תורות ניהול מודרניות, מיומנויות וסיפורי מציאות.
התוצאות אמורות לשרת את כל הצדדים: הארגון, העובדים וכמובן – לשפר את החוייה הניהולית האישית שלכם.
אז רציתי להודות לכל אחד ואחד מכם שנכנס לבלוג ומוצא את התכנים מעניינים ורלוונטיים. למי שלא נרשם בבלוג – כדאי (ולא להסתמך רק על ה- Linkedin או ה- Facebook).
תודה נוספת על התגובות והמשובים ששלחתם עד כה.

אשמח להמשיך לקבל מכם כל תובנה שתעזור לי לשפר את האופן שבו הבלוג מקדם את הגשמת החזון שהצגתי: מבנה, תכנים ופלטפורמה להגיע לאנשים נוספים.
כמובן שגם הערות והארות לגבי החזון עצמו – יתקבלו בברכה רבה.
שנה טובה לכולכם,
מיכאל

להרשמה לרשימת התפוצה:

מאמרים אחרונים באתר: